Link-uri utile
widgetPublica joburi pe siteul tau
categoriiJoburi pe categorii

Urgent cleaneri

Tara : Cipru
Oras : Tulcea
Tipul jobului : Full-time
Posturi disponibile : 3
Valabilitate : 04-11-2013
CANDIDATUL IDEAL:
RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza o doamna pentru servicii de cleaning la o firma din Paphos.
Se va lucra in urmatoarele conditii: contract incheiat conform legii cipriote pentru o durata de minim 12 luni,Conditiile contractului se trimit in Romania, anterior plecarii.
Se ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 600-650 euro.
Programul de lucru va fi de 6 zile pe saptamana, 9-10 ore de munca zilnic.
Cerinte pentru ocuparea postului:
-experienta in activitati de cleaning(curatenie)
-persoana serioasa, care agreaza munca
-adaptabilitate la cerintele angajatorului si obiceiurile locului
-stare de sanatate foarte buna
-cunostinte de limba engleza sau greaca
Aplicati cu CV in limba engleza insotit de foto color full body la una din urmatoarele adrese de e-mail: office@angajarioriunde.ro,info@angajarioriunde.ro, contact@angajarioriunde.ro.
Relatii suplimentare puteti obtine la telefon:0240534151;0746600559;0737750848;0767945193.
Plecarile sunt garantate, oferim si solicitam seriozitate
RESPONSABILITATI:
-activitati de curatenie in restaurante, sala de bowling
BENEFICII:
cazare si masa gratuite
Descrierea companiei :
Acest job a expirat.
Nimeni nu a mai aplicat.